wózek spacerowy do 22kg

Wózek spacerowy do 22kg Oyster 3

Wybór wózka spacerowego dla dziecka to często nie lada wyzwanie. Powinien być on względnie duży, aby dziecku podczas spacerów było wygodnie, solidnie zbudowany, ale także po złożeniu jak najbardziej kompaktowy, by łatwo go było przechowywać oraz transportować. Idealną propozycją spełniającą wszystkie te wymagania jest miejski wózek Oyster 3.

Wózek spacerowy do 22kg – charakterystyka produktu

Innowacyjne siedzisko Oyster 3 pozwala złożyć wózek bez konieczności jego wymontowania, bez względu na to, czy umiejscowione jest ono przodem czy tyłem do kierunku jazdy. Jego wypinanie jest jednocześnie niezwykle intuicyjne i odbywa się poprzez pociągnięcie paska znajdującego się pomiędzy siedziskiem a oparciem. Ponieważ oparcie można rozłożyć do pozycji zupełnie płaskiej wózek sprawdzi się już od pierwszych dni życia.

Spacery w wózku Oyster 3 są niezwykle komfortowe i bezpieczne zastosowano w nim powiem 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami i wygodnym zagłówkiem. Obszerna, rozkładana budka posiada dodatkową ochronę SPF, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas słonecznych dni. Dodatkową wentylację zapewni z kolei specjalna, dedykowana siatka.

Dodatkową zaletą wózka Oyster 3 jest jego niezwykle staranne wykonanie. Nowoczesny stelaż pięknie koresponduje z pałąkiem oraz rączką dla rodzica, które zostały ręcznie obszyte ekoskórą, co całości produktu dodaje niesamowitej elegancji.

Dzięki nowoczesnym, turbinowym kołom z piankowymi oponami wózek prowadzi się niezwykle łatwo. Nowatorska konstrukcja opon sprawia, że są odporne na przebicie, a w połączeniu z miękkim zawieszeniem doskonale sprawdzają się praktycznie na każdej powierzchni. Łatwość prowadzenia zwiększają także skrętne koła przednie, które jednak można bez problemu zablokować przy użyciu zaledwie jednego przycisku.

Co niezwykle ważne z praktycznego punktu widzenia wózek Oyster 3 (opis) posłużyć może naprawdę długo ponieważ rośnie wraz z dzieckiem. Dzieje się tak dzięki obecności specjalnych przycisków zwalniających, dzięki którym regulować można wysokość budki oraz uprzęży. Regulowany podnóżek również dopasowuje się do wieku dziecka gwarantując podparcie dla nóżek niezależnie od rozmiaru siedzącego w wózku dziecka.