Warszawa – Paryż – Jak pokonać sprawnie tą trasę?

Nie można mieć wątpliwości, że w dobie dwudziestego pierwszego wieku bardzo wiele w kontekście transportu dały nam loty lotnicze. Dzięki nim możemy z jednego miejsca w drugie, nawet jeżeli dzieli je duża odległość dostać się naprawdę szybko. Oczywiście nie jest powiedziane, że kiedyś tak nie było. Jak najbardziej, ale jednak patrząc na ofertę linii lotniczych kiedyś a dziś, nie da się ukryć, że to obecnie jest ona o wiele bardziej przystępna. Innymi słowy, na takie loty może zdecydować się dziś klasyczny Kowalski, który nie zarabia wcale pięć, sześć czy też dziesięć tysięcy złotych.

Nie inaczej jest, jeżeli weźmiemy pod uwagę loty Warszawa-Paryż. W tym przypadku także do stolicy Francji możemy dostać się, nie opróżniając naszego portfela. Wszystko dzięki tanim liniom lotniczym, które dostępne są także do Polaków.

Ile zatem za taki lot Warszawa-Paryż trzeba dziś zapłacić? Nie są to kwoty wielkie i niekiedy sięgają nawet kilkudziesięciu złotych, choć częściej bilet taki kosztuje nieco więcej niż sto złotych. Mimo wszystko i tak jest to cena zaskakująco niska, ale na pewno wielu zwróci uwagę na komfort takiej podróży, a w zasadzie jego brak.

Nie do końca jest to prawda i większość nie ma się do czego przyczepić, zdając sobie sprawę, że są to tanie linie lotnicze. Na pewno wówczas na trasie Warszawa Paryż nie dostaniemy przekąsek czy tym bardziej drinka, ale chyba nie jest to wielki problem. Zawsze zjeść czy napić się będziecie mogli na miejscu w jednej z kawiarni pięknej stolicy Francji.

 

Warto przed wyjazdem do Paryża przenocować we Wrocławiu. Polecamy noclegi we Wrocławi: http://boogiehostel.com/