projekt jaskółka 2 z garażem

Kto powinien wybrać projekt domu jaskółka 2

Prezentujemy projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego „jaskółka 2 z garażem” Jest to wolno stojący domek jednorodzinny, składający się z parteru, poddasza i garażu na jeden samochód. Projekt idealny dla niedużej rodziny, która pragnie zamieszkać „na swoim” za miastem.

Co zawiera projekt Jaskółka 2?

W cenę projektu wliczone są dodatki, takie jak: dziennik budowy, tablica budowy, zgoda na zmiany w projekcie pochodząca od autora, gwarantowane 1500 zł na adaptację projektu oraz rabat specjalny na materiały budowlane wynoszący 10%. Dodatkowo w cenę wliczone zostały również: charakterystyka energetyczna, garaż za pół ceny, a także pakiet rabatów: na projekt wnętrza, kuchnię, kosztorys inwestorski i inne.Projekt w promocyjnej cenie kosztuje jedynie 2499 zł i jest to cena niższa o 500 zł od ceny wyjściowej.

Charakterystyka domku – jaskółka 2 z garażem

Domek jest nieduży i ma niecałe 120 m kw powierzchni użytkowej. Na parterze znajduje się wiatrołap oraz przestrzeń dzienna, w której skład wchodzi 6 pomieszczeń: salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, spiżarnia, pokój, garderoba oraz część użytkowa – garaż i kotłownia. Rozkład pomieszczeń w tym domku jest bardzo funkcjonalny i zapewnia przyjemne przebywanie w nim całej rodziny, z rozsądnym rozgraniczeniem różnych stref.

Poddasze to trzy małe pokoje, strych do gromadzenia i przechowywania rzeczy i niepotrzebnych na co dzień sprzętów oraz łazienka. Domek zaprojektowany jest w nowoczesny sposób, z uwzględnieniem najnowszych technologii zapewniających wygodę użytkowania, trwałość. Systemy grzewcze zostały rozmieszczone w całym domu w taki sposób, że zapewniają komfort cieplny przez cały rok.

Projekt Jaskółka 2 z garażem (https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-jaskolka-2-z-garazem-iu71/) z pewnością zaciekawi każdą rodzinę, która marzy o funkcjonalnym i przytulnym wnętrzu przy niewielkiej powierzchni. Dodatkowo swoboda dokonywania zmian w projekcie pozwala na aranżację według własnych potrzeb, o ile zajdzie taka potrzeba.