interaktywne i edukacyjne zabawki

Interaktywne i edukacyjne zabawki dla dzieci

Interaktywne i edukacyjne zabawki to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych! Zabawki te są ładne, bezpieczne i dobrze wykonane, a ponad to dzięki nim maluchy rozwijają się, uczą się nowego słownictwa i przede wszystkim spędzają czas w fantastyczny i wartościowy sposób.

Zabawki interaktywne

Mali Odkrywcy to interaktywne zabawki, które stworzone są idealnie dla rocznych dzieci. Przyśpieszają one rozwój maluchów i mogą stać się świetnymi przyjaciółmi dla dzieci! Z kolei interaktywne zabawki na kółkach dorastają razem z dzieckiem. Idealnie nadają się dla dzieci, które jeszcze raczkują, ale potem sprawdzą się również przy siadającym, wstającym i chodzącym dziecku. Zachęcają malucha do poruszania się oraz rozwijają zdolności motoryczne i wyobraźnię.

Z kolei dla dzieci, którym nudzi się w trakcie kąpieli, idealne będzie zestaw zabawek do kąpieli lub zestaw kubeczków kąpielowych. Zabawki te stymulują zmysły i rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową oraz zdolności poznawcze. Wszystkie zestawy wykonane są z nietoksycznych i wytrzymałych materiałów, ale przede wszystkim dostarczają dzieciom masę zabawy i radości.

Zabawki edukacyjne

interaktywne i edukacyjne zabawkiKsiążeczka interaktywna dwustronna to książeczka rozwojowa dla dzieci, która posiada aż 7 różnych aktywności i dwie strony: czarno-białą i kolorową. Zabawka ta wspiera rozwój wzroku i wydłuża czas, który maluchy spędzają na brzuszkach, co wzmacnia mięśnie ramion i szyi. Książeczka ta jest również idealna do zabrania w podróż, dzięki czemu dzieci nie nudzą się w drodze.

Z kolei miękkie książeczki edukacyjne to idealny prezent dla małych podróżników. Zachęcają one do odkrywania, badania i ćwiczenia kontroli dłoni. Stanowią również idealny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem poprzez wspólne czytanie i naukę nowego słownictwa. Strony zaprojektowane są z myślą o najmłodszych, aby przykuwały wzrok i rozwijały zmysły. Przedstawione na nich światy zachwycą niejedno dziecko. Książeczki są miękkie, ciekawe i idealne do zabrania w podróż. Książeczkę można przymocować do wózka za pomocą specjalnego pierścienia, dzięki czemu na pewno się nie zgubi.

Najważniejsze są dzieci

Zabawki interaktywne i edukacyjne powstały, aby wspomagać rozwój najmłodszych, dbać o ich bezpieczną zabawę i spędzanie czasu w wartościowy sposób. Z pewnością mogą stać się one ważną częścią rozwoju dziecka.